Menu
9990
Timberland

Timberland - Sandale të zeza për femra

Greyfield sandale lëkure me dy rripa përpara dhe një mbrapa
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
TIMBERLAND Greyfield Sandale lëkure të zeza me rripa me taban të lartë për çdo ditë. Rrip I rregullueshëm mbi thembër.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA61N4
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerVF International SAGL