Menu
11490
Timberland

Timberland - Sandale shumëngjyrëshe për meshkuj

Garrison Trail sandale të rehatshme të bëra prej pëlhure të qëndrueshme ReBOTL™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Timberland Garrison Trail sandale të rehatshme për meshkuj në pëlhurë të qëndrueshme ReBOTL™. Ngjyrë e zezë me rripa blu, të verdhë dhe portokalli.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTA6ACZ
MarkëTimberland
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiTekstil
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerVF International SAGL