Menu
12243
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Atlete të bardha për meshkuj

Runner Atlete lëkure me taban të trashë dhe panele me teksturë të përzier.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger Runner Atlete të bardha lëkure me taban Eva lidhse dhe logo e dukshme me flamur Tommy Jeans. Detaje ngjyrë blu dhe të kuqe sipër thembrës.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHEM0EM01315-0G1
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands