Menu
6995
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Atlete të zeza për meshkuj

Atlete Runner lëkure me flamurin e logos të dukshme
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger Atlete Runner lëkure të zeza me taban Eva lidhse dhe logo e dukshme me flamur Tommy Jeans.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHEM0EM00898-0GK
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali62%Lëkurë;38%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands