Menu
16490
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Atlete të bardha për meshkuj

Runner Atlete me lidhse dhe llapë me vrima për ajrosje
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger Runner Atlete sportive të bardha me shirita të errët me shollë të jashtme gome natyral, me lidhse dhe llapë me vrima për ajrosje me logo
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHEM0EM01385-0G1
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands