Menu
9592
Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger - Hoodie i kuq për meshkuj

Hoodie pambuku me kapuç dhe xhep përpara
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Tommy Hilfiger hoodie i kuq për meshkuj me flamur të vogël logo. Kapuç dhe xhep përpara. Pambuk.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUTHDM0DM17988-XNL
MarkëTommy Hilfiger
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureTurqi
ManufacturerTommy Hilfiger Europe BV Amstredam / Netherlands