Menu
10795
Paciotti 4US

4US - Atlete për meshkuj blu te kaltër

Atlete kamoshi Dean me majë të sheshtë dhe thembra të bardha
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete Paciotti 4US Dean për meshkuj me logo në ngjyrë blu të kaltër. Lëkurë e butë kamoshi. Shputa të sheshta të bardha.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUP4DEAN 200-1242
MarkëPaciotti 4US
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj