Menu
22990
Paciotti 4US

4US - Atlete për meshkuj me majë të sheshtë

Atlete Larry ngjyrë bezhë me detaje lejla në taka
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Atlete për meshkuj Paciotti 4US Larry me majë të sheshtë me taban të ngritur. Ngjyra bezhe dhe detaj vjollce ne taka.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUP4LARRY-1402
MarkëPaciotti 4US
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureItali
ManufacturerPACIOTTI S.p.a. Italy