Menu
25590
Paciotti 4US

4US – Atlete për meshkuj me majë të ulët/sheshtë

Atlete Lewis ngjyrë blu dhe të bardhë me shuall pak të ngritur
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Paciotti 4US Louis atlete meshkujsh me majë të sheshtë dhe me thembra pak të ngritura. Ngjyrë blu dhe të bardhë. Detaj; janë të shpuara në pjesën e sipërme.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUP4LUIS-02-1506
MarkëPaciotti 4US
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
MaterialiLëkurë;