Menu
11990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë beli e zezë femrash

Çantë elegante e palosshme me rrip të hollë beli
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein çantë elegante me kapak ngjyrë e zezë me teksturë diamanti. Rrip i hollë beli.Me zinxhir dekorativ dhe monogram I zi
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611668-BEH
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali51%Poliestër;49%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands