Menu
15990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë e zezë për femra

Çantë me zinxhir dekorativ dhe tegela katrorë. Përmasat: 14 x 27 x 8.5 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein çantë me mbyllje me zinxhir me monogram para ngjyrë të zezë me teksturë kuadrate. Zinxhir dekorativ. Përmasat: 14 x 27 x 8.5 cm
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K612017-BEH
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands