Menu
11992
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë supi për femra

Square Quilt Çantë kamera me rrip të hollë dhe zinxhir. Përmasat: 21 x 14.5 x 6 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein çantë kamera me monogram dhe teksturë kuadrate. Rrip i hollë supi. Përmasat: 21 x 14.5 x 6 cm
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K612331-BEH
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands