Menu
14990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë femrash e bardhë

Çantë e vogël me logo diskrete dhe zinxhir.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein çantë dore e bardhë për femra. Rrip krahu prej zinxhiri dhe mbyllje me zinxhir, me logo.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611950-CGA
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali51%Poliestër;49%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands