Menu
9490
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë e vogël zezë femrash

Çantë e vogël me mbyllje magnetike rrip krahu dhe zinxhir dore. Përmasat: 14 x 18 x 6.5 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein çantë, ngjyrë e zezë me monogram metalik. Rrip supi prej zinxhiri. Përmasat: 14 x 18 x 6.5 cm
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611949-BEH
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali51%Poliestër;49%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands