Menu
11394
Calvin Klein

Calvin Klein - Gjysëm Çizme lëkure për femra

Chelsea Gjysëm Çizme me logo anash dhe taban.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein Chelsea Gjysëm Çizme lëkure për femra me logo anash tek pjesa elastike dhe në pjesën e poshtme të tabanit I cili është bërë me shollë EVA. lartësia e thëmbrës: 3cm dhe lartësia e qafës: 13.7cm
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00750-0GT
MarkëCalvin Klein
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands