Menu
27790
Camper

Camper - Brutus Trek Gjysëm Çizme për meshkuj

Gjysëm Çizme lëkure me membrana HYDROSHIELD®, taban i mesit EVA, shtrojë OrthoLite® Recycled™ dhe thembra Michelin
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Camper Brutus Trek Gjysëm Çizme lëkure për meshkuj, me panele elastike për rrëshqitje të lehtë. Membrana HYDROSHIELD® që mbrojnë nga uji, taban EVA, shollë OrthoLite® Recycled™ dhe thembra e jashtme prej gome Michelin. Ngjyra kafe.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK300484-002
MarkëCamper
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë;
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCOFLUSA, S.A. Spain