Menu
15834
Camper

Camper - Atlete Pelotas Mars për meshkuj

Atlete të sheshta me shoje OrthoLite® Recycled™ dhe taban XL Extralight®
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Camper Pelotas Mars atlete të ulta për meshkuj me taban të trashë. Taban OrthoLite® Recycled™ dhe thembra XL Extralight® për absorbimin e goditjeve. Lëkurë dhe tekstil nubuck.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100932-004
MarkëCamper
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali60%Lëkurë;40%Poliestër
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureVietnam
ManufacturerCOFLUSA, S.A. Spain