Menu
16190
Guess

Guess - Çantë krem për femra

Nelka Top çantë me rrip me zinxhir. Përmasat: 24 x 21 x 7 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Guess Nelka Top çantë krem ??për femra me print logo dhe vija. Rrip me zinxhir. Përmasat: 24 x 21 x 7 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUGHWPG93 07120 CRG
MarkëGuess
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerGuess Europe sagl Italy