Menu
18490
Liu Jo

Liu Jo - Çantë laptopi për femra

Çantë me monogram me një ndarje dhe doreza
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Liu Jo Çanta laptopi për femra me doreza. Një ndarje me zinxhir.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA4315 E0003 22222
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy