Menu
17592
Liu Jo

Liu Jo - Çantë shpine për femra me zinxhir

Çantë shpine në modë me zinxhir dhe monogram. Përmasat: 25 x 25 x 15 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Liu Jo Çantë shpine moderne për femra në ngjyrë të zezë, me zinxhir të artë. Monogram i madh ovale LJ në xhepin e përparmë. Përmasat: 25 x 25 x 15 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULJAA4142 E0015 22222
MarkëLiu Jo
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerLIU JO S.p.A. Italy