Menu
31490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e madhe për femra

Çantë elegante e zezë me logo të shkruar. Përmasat: 37/43 x 28.5 x 13 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë elegante e zezë me logo ari në shkrim dore. Dy doreza më të shkurtra dhe dy më të gjata. Përmasat: 37/43 x 28.5 x 13 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4119PP1I-LM0-000
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerPollini spa, Italy