Menu
20392
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e zezë për femra

Çantë me tegela me mbyllje magnetike
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Love Moschino çantë femrash me tegela ngjyrë të zezë. Model i palosshëm me mbyllje magnetike. Dorezë dhe rrip.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4048PP1I-LI0-000
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerPollini spa, Italy