Menu
23490
Love Moschino

Love Moschino - Çantë e thurur për femra

Raffia Çantë me kapak me zinxhir. Përmasat: 15 x 24 x 7 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Love Moschino Raffia Çantë e ndërthurur e bardhë dhe e zezë me detaje ari. Kapak me logo metalike. Zinxhir supi. Përmasat: 15 x 24 x 7 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKULMJC4242PP0I-KC1-10A
MarkëLove Moschino
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali40%Polipropilen;30%Pambuk;20%P
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureMianmar (Burmë)
ManufacturerPollini spa, Italy