Menu
13490
New Balance

New Balance - CT302 atlete për meshkuj

Atleter të ulta, të sheshta me përzierje të lëkurës dhe rrjetës
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance CT302 atlete për meshkuj me thembra të sheshta. Përzierje lëkure dhe rrjetë, me shtimin e gomës. Ngjyra gri dhe bezhë. Logo e Navy N dhe detaj sipër thembrës.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBCT302RC-121
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali45%Lëkurë:44%Përzierje;11%Goma
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerNEW BALANCE USA