Menu
16490
New Balance

New Balance - Atlete meshkujsh të zeza-blu

MT580 atlete të ulta me logon N
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance MT580 atlete të zeza-blu me detaje ngjyrë bezhë dhe logo të bardhë N.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBMT580ESC-093
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali68%Lëkurë;23%Tekstil;3%Sinteti
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerNEW BALANCE USA