Menu
13490
New Balance

New Balance - Atlete me logo për meshkuj

U327LM atlete të ulta në një kombinim të ngjyrave ulliri dhe turkeze
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance U327LM Atlete ngjyrë ulliri - turkeze me një logo të madhe N të bardhë. Taban i dhëmbëzuar.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBU327LM-310
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali60%Mix;40%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerNEW BALANCE USA