Menu
16490
New Balance

New Balance - Atlete për meshkuj ngjyrë bezhë

MT580ESB atlete të ulta me taban pak të ngritur
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
New Balance MT580ESB Atlete për meshkuj ngjyrë bezhë me logo N dhe detaje blu sherpa me kontrast. Taban i ngritur.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUNBMT580ESB-106
MarkëNew Balance
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali68%Lëkurë;23%Tekstil;3%Sinteti
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerNEW BALANCE USA