Menu
14392
Replay

Replay - Atlete rrjetë për meshkuj

Atlete me taban të sheshtë për çdo ditë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay atlete të sheshta për meshkuj me pjesën e sipërme rrjetë dhe panele lëkure. Model i ulët.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGMS1P {C0044L}3349
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiTekstil;Lëkurë
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy