Menu
17990
Replay

Replay - Atlete të ulta për meshkuj

Field Speed M atlete me rrjete në pjesën e sipërme ngjyrë bezhë dhe të zezë
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Field Speed M atlete të ulta për meshkuj me pjesën e sipërme rrjetë ngjyrë të zezë dhe bezhë. Detaj portokalli sipër thembrës.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURGMS1P {C0042L}1353
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
MaterialiTekstil;Lëkurë
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy