Menu
4690
Replay

Replay - Bluzë me grafikë për meshkuj

Bluzë pambuku regula fit me mëngë të shkurtra
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay bluzë e zezë për meshkuj me grafikë para dhe mbrapa. Mëngë të shkurtra. Pambuk.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM6842 {2660}098
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy