Menu
5990
Replay

Replay - T-shirt me printim për meshkuj

Bluzë pambuku regular fit me mëngë të shkurtra
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay bluzë e zezë për meshkuj me print logo të verdhë, palma vjollcë dhe printim makinash garash. Mëngë të shkurtra dhe jakë të rrumbullakët. Pambuk.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM6810 {22662}998
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy