Menu
8390
Replay

Replay - Bluzë polo për meshkuj

Bluzë ngjyrë korali me buton të bardhë dhe logo poshtë jakës
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Bluzë polo ngjyrë korali me buton të bardhë dhe logo poshtë jakës. Pambuk. Regular fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM3070A {22696G}051
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy