Menu
5873
Replay

Replay - Këmishë polo për meshkuj

Këmishë polo gri e errët me kopsa portokalli dhe printim logo poshtë jakës
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Këmishë Replay polo ngjyrë gri të errët me kopsa portokalli dhe printim logoje poshtë jakës. Pambuk. Prerje e rregullt.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM3070A {22696M}099
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Pambuk;