Menu
8390
Replay

Replay - Bluzë polo për meshkuj

Bluzë ngjyrë e verdhë me butona të bardhë dhe logo poshtë jakës
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Bluzë polo ngjyrë e verdhë me buton të bardhë dhe logo poshtë jakës. Pambuk. Regular fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM3070A {22696G}447
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy