Menu
8390
Replay

Replay - Bluzë polo për meshkuj

Bluzë ngjyrë blu me butona dhe logo poshtë jakës
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Bluzë polo ngjyrë blu e errët me butona dhe logo poshtë jakës. Pambuk. Regular fit.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM6548 {23070}880
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureBangladesh
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy