Menu
14490
Replay

Replay – Çanta blu për femra

Çantë me logo dhe rrip të rregullueshëm ose te ndashëm. Përmasat: 26 cm x 18 cm 6 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Çantë dore Replay për femra. Rrip i rregullueshëm dhe i lëvizshëm. Detaje të logos në kapak. Ngjyra blu. Përmasat: 26 cm x 18 cm 6 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3496 {A0344}521
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliuretan
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy