Menu
15490
Replay

Replay - Çantë pellushi për femra

Çantë Teddy me rrip dhe dorezë me zinxhir. Përmasat: 23 x 19 x 6 cm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Çantë Tedy ngjyrë blu pellushi për femra. Rrip dhe dorezë me zinxhir. Logo. Përmasat: 23 x 19 x 6 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3493 {A0208B}450
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy