Menu
12990
Replay

Replay - Çanta e zezë për femra

Çantë me efekt mat zinxhir dekorativ me dorezë dhe rrip
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Replay Çante dore ose supi me efekt mat e zezë me dorezë për tu mbajtur në dorë ose rrip I gjatë i ndashëm supi, zinxhir dekorativ.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3512 {A0475A}098
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy