Menu
15490
Replay

Replay - Çanta jeshile për femra

Çantë velvet me logo, dorezë dhe rrip
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay Çante dore ose supi velvet e zezë me dorezë për tu mbajtur në dorë ose rrip I gjatë i ndashëm supi, ngjyrë jeshile.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURFW3488 {A0087}385
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
Materiali100%Poliestër
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy