Menu
5990
Replay

Replay - T-shirt e kuqe me printim për meshkuj

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra bazike. Regular fit
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
REPLAY Bluzë pambuku mëngë të shkurtra bazike. Regular fit. Printim i personalizuar me qen dhe logo në pjesën e përparme.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURM6808 {22662}551
MarkëReplay
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Pambuk
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureTunizi
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy