Menu
20490
Replay

Replay - Xhup ngjyrë ulliri për femra

Xhup regular fit me tegela PET
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Replay xhup me tegela PET me finiturë mat. Me jakë të lartë dhe kapuç, regular fit me ??mbushje të lehtë. Mbërthim me zinxhir të dyfishtë.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKURW7733 {84166D}928
MarkëReplay
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaFemra
ImporterEast Box Sh.p.k. Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerFASHION BOX S.p.a Italy