Menu
10690
Superdry

Superdry - Çantë shpine e madhe për femra

Çantë shpine me shumë ndarje dhe xhepa, me kapacitet deri në 21 litra
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Superdry çantë shpine e madhe për femra me shumë ndarje dhe xhepa. Kapaciteti maksimal deri në 21 litra. Një model i frymëzuar nga hiking. Përmasat: 46 x 33 x 14 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW9110342A-22R
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain