Menu
5873
Superdry

Superdry - Çantë shpine e madhe për femra

Classic Montana çantë shpine me një ndarje dhe shumë xhepa të jashtëm
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Superdry Classic Montana çantë shpine e madhe për femra me një ndarje dhe xhepa të shumtë të jashtëm. Kapaciteti maksimal deri në 18 litra. Përmasat: 45 x 30 x D 13.5 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUSDW9110374A-K6Y
MarkëSuperdry
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerDKH Retail Ltd. Great Britain