Menu
11990
Calvin Klein

Calvin Klein - Atlete të bardha për meshkuj

Atlete CLASSIC CUPSOLE me majë të sheshtë dhe pjesën e sipërme prej lëkure
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Atlete për meshkuj Calvin Klein CLASSIC CUPSOLE dhe lëkure pjesën e sipërme. Ngjyrë e bardhë. Monogram i zi.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00491-YAF
MarkëCalvin Klein
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali51% Lëkurë, 49% Fibra të tjera