Menu
12990
Calvin Klein

Calvin Klein - Atlete meshkujsh gri dhe e bardhë

Basket Cupsole atlete të ulta prej lëkure të lëmuar dhe kamoshi
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein Basket Cupsole atlete të ulta gri dhe të bardha me një monogram të kuq. Pjesa e sipërme prej lëkure.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00933-0LE
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands