Menu
12990
Calvin Klein

Calvin Klein - Atlete lëkure të bardha për femra

Atlete të ulta ngjyrë e bardhë me taban të sheshtë, stil basketbolli
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Calvin Klein atlete të ulta ngjyrë të bardhë me panele bezhë të zbehtë. Pjesa e sipërme prej me vrima. Logo anash, llapë dhe thembër.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKYM0YM00574-0K4
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaMeshkuj
Materiali100%Lëkurë
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKinë
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands