Menu
14990
Calvin Klein

Calvin Klein - Çantë me zinxhir për femra

Çantë supi me zinxhir. Përmasat: 33 x 23 x 12 cm.
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion

Më shumë ngjyra në stok

Detajet
Calvin Klein çantë supi femrash e zezë me zinxhir metalik dhe mikro monogram. Mbyllja me zinxhir. Përmasat: 33 x 23 x 12 cm.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCKK60K611950-BEH
MarkëCalvin Klein
SezoniPranverë-verë
GjiniaFemra
Materiali51%Poliestër;49%Poliuretan
ImporterFashion Company Sh.p.k Tiranë
Country of ManufactureKamboxhia
ManufacturerCalvin Klein Europe BV Amstredam / Netherlands