Menu
29990
Camper

Camper – Pelotas Ariel këpucë për meshkuj

High-top shoes made of vegetable-tanned calfskin Këpucë të larta të bëra me lëkurë viçi të nxirë si në ngjyrë perime
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Këpucë për meshkuj Camper Pelotas Ariel me lidhëse deri sipër. Lëkurë lope ngjyrë natyrale dhe e nxirë si në ngjyrë perime. Lëkurë viçi dhe me astar tekstili. Ngjyrë kafe.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCC33766-126
MarkëCamper
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100% Lëkurë;