Menu
21690
Camper

Camper – Brutus Trek Këpucë për meshkuj

Këpucë lëkure me shtrojë OrthoLite® Recycled™ dhe sholla të jashtme Michelin
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Këpucë lëkure për meshkuj Camper Brutus Trek me lidhëse. Shtrese OrthoLite® Recycled™. Shollat e jashtme EVA dhe Michelin me kapje dhe rezistencë superiore. Ngjyra e zezë. Pjese e siperme e gjelbër.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK100838-006
MarkëCamper
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100 %Lëkurë;