Menu
25390
Camper

Camper - Ground Këpucë për meshkuj

Këpucë lëkure me sholla të jashtme Michelin dhe shtrojë OrthoLite® Recycled™
Zgjidhni një ngjyrë

Find in-store

Në dispozicion
Detajet
Këpucë për meshkuj Camper Ground me pjesën e sipërme të lëkurës së lopës. Sholla të jashtme Michelin për kapje superiore. Shtroja e mesit OrthoLite® Recycled™ për mbështjellje.
Më shumë informacion
Më shumë informacion
SKUCCK300330-015
MarkëCamper
SezoniDimër-vjeshte
GjiniaMeshkuj
Materiali100 %Lëkurë;